One thought on “Żłobek Małe Chmurki

 1. Na Mokotowie powstał nowy żłobek oferujący miejsca dla 25 dzieci. Żłobek Małe Chmurki mieści się przy ulicy Kaczmarskiego 37 i jest obiektem świetnie przystosowanym do potrzeb najmłodszych i ich rodziców.
  Ideą żłobka Małe Chmurki jest zagwarantowanie dzieciom doskonałych warunków do nauki, poznawania świata i rozwoju kreatywności. To szczególny żłobek oferujący wiele udogodnień, których nie są w stanie zagwarantować inne placówki.
  Żłobek ma wyśmienitą lokalizację – znajduje się niedaleko ul. Domaniewskiej oraz Galerii Mokotów. W żłobku serwuje się dzieciom zdrowe posiłki układane przez dietetyka i przygotowane ze składników pochodzących z naturalnych, ekologicznych upraw, co jest rzadkością wśród warszawskich żłobków. Dodatkowo możliwe jest przygotowanie dla dziecka specjalnej diety uwzględniającej np. jego alergie.
  Ogromnym atutem żłobka są ekologiczne zabawki. Zabawki są wykonana z drewna i innych naturalnych materiałów oraz są bezpieczne dla dzieci. Maluchy mogą spędzać czas w pięknych wnętrzach zaprojektowanych przez architekta i w małych grupach, co gwarantuje, że każde dziecko otrzymuje wystarczająco dużo uwagi i troski.
  Żłobek Małe Chmurki współpracuje na stałe z logopedą, dietetykiem i psychologiem dziecięcym, dzięki czemu może objąć dzieci kompleksową opieką uwzględniającą ich potrzeby oraz stopień rozwoju.
  Wszystkie zajęcia dodatkowe prowadzone w żłobku, takie jak: język angielski, zajęcia z psem terapeutą (dogoterapia), zajęcia umuzykalniające (tzw. „Gordonki”) oraz sensoplastyka, zawarte są w cenie czesnego.
  Więcej informacji na temat żłobka Małe Chmurki można znaleźć na stronie http://www.malechmurki.pl. Jeżeli szukasz idealnego żłobka dla swojego dziecka i chcesz, żeby było pod dobrą opieką, skontaktuj się z personelem żłobka – rekrutacja trwa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *