2 thoughts on “Przedszkole Zielona Żyrafa

  1. Cudowne miejsce dla dziecka. Mój synek uczęszcza już drugi rok. Codziennie rano budzi sie i od razu chce iść do przedszkola, popołudniu za to nie chce z niego wyjść :) Porównuje żłobek Zielona Żyrafa z innymi żłobkami do których chodzą dzieci znajomych. Na podstawie tego mogę powiedzieć, że jest ono wyjątkowe. Niesamowite jest zaangażowanie wszystkich pracowników, od właścicieli po opiekunki. Jest to żłobek i przedszkole prowadzone z pasją, a atmosfera w nim wyjątkowo domowa i przyjazna. Na pewno zostaniemy w Zielonej Żyrafie na kolejne lata tym razem już w przedszkolu;-)

  2. Nie polecam jeśli chcesz płacić miesięcznie 1500 zł i mieć ciągle chore dziecko w domu. Wiedzieliśmy, że jak poślemy córkę do żłobka to choroby Nas nie ominą, z tym, że Zielona Żyrafa przyjmuje dzieci chore. Codziennie widzę kaszlące, zakatarzone z gilami po pas dzieciaki. Opiekunki zarażają się od chorych dzieci, a tłumaczenie jest jedno – nic nie możemy z tym zrobić.
    Uwaga: Zielona Żyrafa przyjmuje chore dzieci!!!
    Brak jakiejkolwiek komunikacji. Brak Dyrektorki. Właścicielki zajęte są otwieraniem nowej placówki na Wilanowie.
    Opiekunki boją się iść na zwolnienie chorobowe bo nie ma ich kto zastąpić.
    Dodatkowo ciągła rotacja opiekunek. Rodzice nie wiedzą kim jest osoba, która oddaje dzieci. Bywało, że co drugi dzień córeczkę oddawała mi nowa ciocia. Za tydzień już jej nie było.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *