Super Żłobek lub Klub Dziecięcy 2013

Super Żłobek lub Klub Dziecięcy 2013

Drodzy Rodzice

Serdecznie zapraszamy do oddania głosu w konkursie na Placówkę Przyjazną Dziecku i Rodzinie „Super Żłobek lub Klub Dziecięcy 2013”. Organizatorem konkursu jest Miasto stołeczne Warszawa, a jego celem jest wyłonienie placówki, która w opinii Rodziców świadczy usługi opieki nad dzieckiem na najwyższym poziomie. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi we wrześniu br.

Aby oddać głos wystarczy wypełnić poniższą anonimową ankietę – jej wyniki zostaną opracowane wyłącznie w formie zbiorczych podsumowań. Za realizację ankiety oraz analizę wyników odpowiedzialny jest Zespół Badawczy Centrum Komunikacji Społecznej Urzędu m.st. Warszawy. Równocześnie Państwa opinie pomogą nam doskonalić standard świadczonej w Warszawie opieki nad dziećmi do lat 3 i dostosowywać ją do Państwa oczekiwań.

Ankieta dostępna będzie do 30 czerwca br., a jej wypełnienie zajmuje nie więcej niż 5 minut. W tym roku po raz pierwszy zdecydowano się na użycie ankiety internetowej, która została wysłana na adresy e-mail podane przez Rodziców.
 
Regulamin Konkursu na placówkę Przyjazną Dziecku i Rodzinie „SUPER ŻŁOBEK SUPER KLUB DZIECIECY 2013”
 
Licząc na Państwa zaangażowanie, z góry serdecznie dziękujemy za poświęcony czas!

Bożena Przybyszewska

Dyrektor Zespołu Żłobków
m.st. Warszawy

oraz

Tomasz Pactwa
Dyrektor Biura Pomocy i Projektów Społecznych
Urzędu m.st. Warszawy

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *