4 thoughts on “Żłobek TUPTUSIE

  1. Świetny żłobek, domowa atmosfera, dużo ciepła i serdeczności spotkało tam nas i nasze dziecko. Odchodzimy do przedszkola, ale będziemy go wspominać z sentymentem. Polecamy wszystkim, którym zależy, by ich dziecko nie zginęło w gąszczu wielkiej grupy dzieci.

  2. Żłobek to absolutnie wspaniałe, ciepłe, rodzinne miejsce! Polecam bez cienia wątpliwości. Od 1 lutego 2015 r zmienili się właściciele żłobka i ta zmiana jest diametralna, od tego co było kilka lat temu, a co jest teraz. Dlatego też pod żadnym pozorem, nie można sugerować się opiniami wcześniejszymi. Ja wraz z mężem jesteśmy zadowoleni, z każdej minuty jaką mój synek spędził w tym miejscu. Sympatyczne Panie opiekunki, mądrze podchodzące do dzieci i pomagające w wychowaniu. Przestrzegany jest plan dnia, godzin zabawy i jedzenia. Mnóstwo fantastycznych, rozwijających zajęć: zajęcia plastyczne, ruchowe (również na świeżym powietrzu – ponieważ żłobek posiada własny plac zabaw), smykosensoryka, zajęcia językowe (dwa razy w tygodniu angielski). W żłobku bardzo dba się o higienę – mycie rączek, zmienianie pieluszek, co sprawia, że choroba w tym miejscu jest rzadkością! Jedzonko bardzo dobre i zdrowe – catering. Jeśli jednak rodzic decyduje się na inne posiłki, może sam donosić jedzenie. Mój synek chodził tam ponad rok i widzimy ogromny postęp w jego rozwoju, ale przede wszystkim dla nas najlepszym potwierdzeniem, że jest to dobre miejsce, była jego uśmiechnięta zawsze buźka i to, że nie chciał wracać do domu.

  3. Bardzo polecam też żłobek. Jest malutki i kameralny. Bardzo miła i rodzinna atmosfera, dużo zajęć rozwijających, język angielski, własny plac zabaw, możliwość wyboru sposobu żywienia dziecka. Dobry dojazd, bezpośrednie sąsiedztwo ze stacją metra Wierzbno. Polecam bardzo!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *