4 thoughts on “Żłobek „TUPTUSIE”

  1. Świetny żłobek, domowa atmosfera, dużo ciepła i serdeczności spotkało tam nas i nasze dziecko. Odchodzimy do przedszkola, ale będziemy go wspominać z sentymentem. Polecamy wszystkim, którym zależy, by ich dziecko nie zginęło w gąszczu wielkiej grupy dzieci.

  2. Żłobek to absolutnie wspaniałe, ciepłe, rodzinne miejsce! Polecam bez cienia wątpliwości. Od 1 lutego 2015 r zmienili się właściciele żłobka i ta zmiana jest diametralna, od tego co było kilka lat temu, a co jest teraz. Dlatego też pod żadnym pozorem, nie można sugerować się opiniami wcześniejszymi. Ja wraz z mężem jesteśmy zadowoleni, z każdej minuty jaką mój synek spędził w tym miejscu. Sympatyczne Panie opiekunki, mądrze podchodzące do dzieci i pomagające w wychowaniu. Przestrzegany jest plan dnia, godzin zabawy i jedzenia. Mnóstwo fantastycznych, rozwijających zajęć: zajęcia plastyczne, ruchowe (również na świeżym powietrzu – ponieważ żłobek posiada własny plac zabaw), smykosensoryka, zajęcia językowe (dwa razy w tygodniu angielski). W żłobku bardzo dba się o higienę – mycie rączek, zmienianie pieluszek, co sprawia, że choroba w tym miejscu jest rzadkością! Jedzonko bardzo dobre i zdrowe – catering. Jeśli jednak rodzic decyduje się na inne posiłki, może sam donosić jedzenie. Mój synek chodził tam ponad rok i widzimy ogromny postęp w jego rozwoju, ale przede wszystkim dla nas najlepszym potwierdzeniem, że jest to dobre miejsce, była jego uśmiechnięta zawsze buźka i to, że nie chciał wracać do domu.

  3. Bardzo polecam też żłobek. Jest malutki i kameralny. Bardzo miła i rodzinna atmosfera, dużo zajęć rozwijających, język angielski, własny plac zabaw, możliwość wyboru sposobu żywienia dziecka. Dobry dojazd, bezpośrednie sąsiedztwo ze stacją metra Wierzbno. Polecam bardzo!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *