Niepubliczny Żłobek Radosne Lata

Niepubliczny Żłobek Radosne Lata

Niepubliczny Żłobek Radosne Lata

Niepubliczny Żłobek Radosne Lata

ul. Minerska 54

04-506 Warszawa

tel.:  690-815-825

zlobek@radosnelata.pl

www.radosnelata.pl

Żłobek Radosne Lata – facebook

Super Żłobek 2015

Wyśrodkuj mapę
Ruch
Jazda rowerem
Tranzyt

2 thoughts on “Niepubliczny Żłobek Radosne Lata

  1. Świetne miejsce!!! Dla mnie osobiście nie ma lepszego żłobka w Warszawie. Moja córka chodziła wcześniej do 2 innych. W pierwszym ,, super” wycieczka komunikacją miejską bez mojej wiedzy i zgody, w drugim genialny katering z mrożonymi kotletami :-( W obu dyrektorzy nie bardzo świadomi swoich obowiązków, za to obowiązki rodziców wyliczający nawet przez sen.
    Podoba mi się określenie z wcześniejszej opinii- Radosne Lata to marka. Super Żłobek 2015, Wyróżniony 2016. Po drodze różne konkursy, programy … Dziecko jest najważniejsze, a razem z nim rodzic i jego potrzeby. Opieka w czasie choroby, odwożenie i przywożenie dzieci , fryzjer, stomatolog, pediatra na miejscu. To samo logopeda czy specjalista SI na etatach. A to raczej rzadkość. Córka mojej siostry również korzysta z prywatnego teraz już przedszkola i logopeda i specjalista SI czy psycholog – też są- tylko raz w tygodniu przez godzinę albo dwie :-( Zajęcia super, przez cały rok. Czysto, smaczne jedzenie, wykwalifikowana kadra. Dla mnie to najlepszy żłobek w mieście.

  2. Polecam! Super żłobek !Ostatnio powiedziałam Pani Magdzie, że Radosne Lata to marka! Rewelacyjna opieka, ciocie przecudowne! Wyjątkowo bogaty jak na żłobek pakiet zajęć w czesnym! Szereg specjalistów , mnóstwo atrakcji, pyszne jedzonko również bez dodatkowych opłat! Czyściutko i pachnąco! Ja mam poczucie, że trafiliśmy do najlepszego miejsca w Warszawie. Mój synuś nie wychodziłby gdyby była opcja 24/h! Profesjonalizm i pasję czuć w każdym momencie. Bardzo indywidualne podejście do Rodzica. Ja mam poczucie pełnego zainteresowania moimi oczekiwaniami. Dziecko i Rodzic są na pierwszym miejscu. Polecam! Lepszego żłobka w Wawrze nie ma.

Dodaj komentarz