Dodawanie ofert:

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

Strona www.e-zlobek24.waw.pl jest głównie platformą pozyskiwania wiedzy przez rodziców i opiekunów o żłobkach i klubach malucha do których zamierzają posłać swoje małe pociechy.

Zapraszamy do dodawania wpisów. Wpisy podlegają moderacji przed ich opublikowaniem.

Jeżeli jesteś właścicielem żłobka bądź klubiku i nie chcesz znajdować się na stronie www.e-zlobek24.waw.pl skontaktuj się z nami a wpis zostanie usunięty.

Jeżeli jesteś właścicielem żłobka bądź klubiku i chcesz aby informacja o Twojej placówce znalazła się na stronie skontaktuj się z nami a wpis zostanie dodany.

Jeżeli jesteś właścicielem żłobka bądź klubiku i chcesz aby informacja o Twojej placówce została zmodyfikowana lub zaktualizowana skontaktuj się z nami a wpis zostanie zmieniony. Wszystkie informacje zostały pozyskane z sieci.

Katalog żłobków i klubów malucha jest listą usystematyzowaną jedynie na poszczególne dzielnice Warszawy oraz miejscowości okoliczne. Pod każdym wpisem rodzice mogą dodać własny komentarz bądź opinię.

Zakazane jest umieszczanie wpisów sprzecznych z prawem bądź dobrymi obyczajami, naruszających prawa i dobre imię innych osób. Prowadzący stronę www.e-zlobek24.waw.pl ma prawo do usuwania wpisów, które uzna za naruszający zasady netykiety oraz dobra osób trzecich. Osoby dokonujące wpisówna na stronie  www.e-zlobek24.waw.pl wyrażają tym samym zgodę na ich cytowanie i publikacje.

Anonimowe wpisy zawierające opinie negatywne nie będą publikowane. Do publikacji takich postów potrzebne jest podanie imienia i nazwiska, informacje te nie będą publikowane.

Zapraszam do współtworzenia strony.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *