Klub Dzieciecy Bubalu

BUBALU ŻŁOBEK NIEPUBLICZNY

Klub Dzieciecy Bubalu
BUBALU ŻŁOBEK NIEPUBLICZNY
ul. Kabacki Dukt 1 lok. U1-U2
02-798 Warszawa
tel.:  500 160 401
biuro@bubalu.pl
www.bubalu.pl
Żlobek Bubalu-facebook
 
Rejestr Żłobków i Klubów Dziecięcych m. st Warszawy
Numer wpisu: 82/Z/2013 Wpis s dnia: 02.01.2013
 
Żłobek BUBALU to jedna z najlepiej wyposażonych placówek tego typu w kraju. Posiada wieloosobowe wózki żłobkowe do spacerów tematycznych z dziećmi – po okolicy i lesie kabackim, własne instrumenty muzyczne, nowoczesne lampy dezynfekujące pomieszczenia i zabawki, zdrowe, przyjazne dla oczu oświetlenie LED w ciepłej barwie – w całym obiekcie ! Pomoce dydaktyczne, część sprzętów i urządzeń oraz zabawki – zakupione zostały zarówno w kraju jak i zagranicą. Żłobek przeznaczony jest do komfortowego pobytu dla 15. dzieci. Stała, 3-osobowa kadra profesjonalnych młodych wychowawców/opiekunów, absolwentów wydziału pedagogiki, zapewnia maluszkom bezpieczeństwo i dużo serca, troszcząc się jednocześnie o ich wszechstronny rozwój. Nadzór nad programem realizowanym przez placówkę pełni psycholog, konsultant radia „Bajka” i wykładowca uniwersytecki, p. Aleksandra Pronobis-Polatyńska, z którą placówka współpracuje już od kilku lat. Pani Polatyńska jest autorką rocznego i miesięcznych planów pracy żłobka Bubalu.
Placówka prowadzi zajęcia m.in.z zakresu muzyki, tańca i śpiewu oraz z j.angielskiego w ramach licencjonowanych zajęć MUSICAL BABIES.

2 thoughts on “BUBALU ŻŁOBEK NIEPUBLICZNY

  1. Bubalu – najładniejszy żłobek na Ursynowie, polecony nam przez sąsiadów, rodziców eks-żłobkowicza, prowadzony jest, jak gdzieś przeczytałam, „na bogato”. Widać zainwestowaną kasę. Wózki żłobkowe, dezynfekcja pomieszczeń lampami polecanymi przez sanepid, niemiecki, profesjonalny system nawilżający i oczyszczający powietrze w okresie grzewczym, ograniczył zachorowalność dzieci w newralgicznym okresie jesienno-zimowym. Nasze dziecko chorowało zaledwie 1 raz ! Resztę widać na Fb, a najlepiej zobaczyć osobiście. Z przyjemnością wystawiamy najwyższe referencje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *