7 thoughts on “Żłobek AKADERO

  1. Myśmy dopiero zapisali naszą Kasię do żłobka bo ja po wakacjach zaraz zaczynam pracę. Kontakt z innym to również bardzo ważne jak Paulina wspomniała. Po za tym teraz znaleźć dobrą opiekunkę to jak ze świecą szukać. W Akadero będzie miał dobrą opiekę, sprawdziliśmy, byliśmy. Przy okazji rozwija się w czasie kiedy my z mężem nie możemy mu pomóc. Ciesze się, że będzie tam chodził. http://www.akadero.pl

  2. Niestety musieliśmy z mężem iść do pracy a naszego malutkiego synka dać do żłobka. Nie chciałam zatrudniać opiekunki, stwierdziliśmy że to będzie dla niego lepsze bo zacznie mieć kontakt z innymi osobami, nie tylko z rodziną. Akurat mieszkamy w pobliżu Akadero, więc wybraliśmy ten żłobek. Dobrze że tak się stało. Bardzo dobrą opiekę ma, nie jest głodny, najedzony. Ma kontakt z innymi dziećmi i uczy się funkcjonowania w grupie. Widać w domku jak dobrze żłobek na niego działa. Ja mogę spokojnie chodzić do pracy i nie martwić się o moje dziecko, bo wiem że jest pod dobrą opieką. Warto takie opinie wydawać dla matek, które w przyszłości również będą szukać odpowiedniego miejsca dla swoich dzieci. To jest odpowiednie dla nas i naszego dziecka.

  3. Serdecznie wszystkim polecam przedszkole Akadero z uwagi na poziom opieki. Tam wszyscy interesują się wszystkimi dziećmi i traktują je jednakowo. Bardzo dobre podejście do dzieci no i nauka angielskiego też ważne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *