Zespół Żłobków m. st. Warszawy

Nowy System rekrutacyjny

Nowy portal rekrutacji dzieci do warszawskich żłobków, klubów dziecięcych i dziennego opiekuna. Dostęp do nowych funkcjonalności systemu, które mają na celu ułatwienie i usprawnienie procesu rejestracji m.in. możliwość samodzielnej edycji danych zawartych  we wniosku.

W celu skorzystania  z nowego systemu proszę o podjęcie następujących kroków:

Jeśli posiadałeś wniosek w poprzednim systemie, Twój wniosek został zaimportowany, a w celu zalogowania się do systemu prosimy:

  1. wejdź na stronę https://nabor.pcss.pl/warszawa/zlobek
  2. otwórz zakładkę „Zaloguj” https://nabor.pcss.pl/warszawa/zlobek/logowanie
  3. W polu „nazwa użytkownika” wpisz PESEL (dotychczasowy login) w polu „hasło” wpisz PIN (dotychczasowe hasło). Po poprawnym zalogowaniu zostaniesz poproszony o zmianę loginu i hasła. Wyświetlą się komunikaty:

Prosimy o zmianę dotychczasowego loginu na nowy, który w nowym systemie rekrutacji musi być adresem e-mail. Adres ten będzie używany do wysyłania powiadomień z systemu.

Prosimy też o zmianę dotychczasowego hasła na silniejsze, zgodnie z wymaganiami systemu (hasło musi zawierać minimum 8 znaków, w tym przynajmniej 1 małą literę, 1 wielką oraz 1 cyfrę i 1 znak specjalny).

  1. Po zmianie loginu i hasła przejdziesz do ekranu, na którym będzie dostępny zaimportowany wniosek. Możesz go edytować, a także podglądać swoje dane.

Jeśli jesteś nowym użytkownikiem prosimy:

Wejdź na stronę https://nabor.pcss.pl/warszawa/zlobek .

  1. Ponieważ jako nowy użytkownik nie posiadasz konta w systemie powinieneś wybrać zakładkę „wypełnij wniosek”, a następnie opcję „wypełnij wniosek” i uzupełnić go.
  2. Po zapisaniu wniosku w systemie na adres podany w loginie zostanie  wysłany mail z linkiem aktywacyjnym.
  3. Po aktywacji i weryfikacji poprzez wpisanie daty urodzenia dziecka, dla którego został wypełniony wniosek – konto zostaje aktywowane, a wniosek zmienia status na oczekujący.

Jeśli Państwa program pocztowy nie pozwala przejść na wskazaną stronę, prosimy adres linku skopiować do przeglądarki internetowej.

Jednym z udogodnień nowo wdrażanego systemu jest możliwość edycji danych. W przypadku zauważenia przez Państwa niezgodności danych w systemie bardzo prosimy o samodzielną zmianę poprzez edycję wniosku.

W przypadku pytań prosimy o kontakt: sekretariat.zespolzlobkow@um.warszawa.pl

Błędy w funkcjonowaniu systemu można zgłaszać na adres: zzl.rekrutacja@um.warszawa.pl 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *