5 thoughts on “Niepubliczny Żłobek Integracyjny „NASZ DOMEK”

  1. Pani Kamilo, niedawno odpowiadałam na Pani komentarz – identyczny (tak a’propos, jeśli o „tę” p. Magdę chodzi, o której myślę, to bardzo ciekawe, ale właśnie jej dziecko chodziło do naszego przedszkola i miało się całkiem dobrze) – ponadto warto zaznaczyć, że w przedszkolu jest katering, więc jestem zdziwiona nieco tym „przeterminowanym” jedzeniem. Co do innych uwag – szkoda słów – najlepiej bronią nas przed takimi oszczerstwami opinie Rodziców, którzy powierzyli nam dzieci pod opiekę – niektórzy są z nami od paru lat. To chyba nie jest aż tak źle, prawda? Pozdrawiam, Joanna Gos, dyrektor żłobka

  2. Nie rekomenduje- ciocie w żlobku zmieniaja sie standardowo co miesiac/ co dwa, są niezadowolone, narzekają na płacę (Pani Magda kierowniczka grupy), słyszałam, że te same panie mają przedszkole na Zdziarskiej i Pani Magda mówiła, że swojego dziecka by tam nie posłała, bo kupują przeterminowane jedzenie, żeby było taniej. Warunki lokalowe są w porządku- oprócz tego, że dzieciaki przy każdym wyjściu ze żłobka zjeżdzają windą i wychodzą na ogródek, na otwartej niczym nie osłoniętej przestrzeni- gdzie bardzo wieje. Do złobka notorycznie przyjmowane są chore dzieci, zarazajace inne dzieciaki- co drugi dzien dziecko lapie wirusa i ma goraczkę. Zasady higieny nie są przestrzegane. Gdy brakuje personelu- widziałam sprzątaczkę zajmującą się dziećmi.

  3. Witajcie, chciałabym zarekomendować przedszkole Nasz domek, bo jesteśmny z mężem zadowoleni z wyboru. Trafiliśmy tam z polecenia znajomych i dlatego polecamy też innym rodzicom, którym zalezy na dobrej opiece, bezpieczeństwie i trosce o dziecko. Placówka naprawdę super- czysto, przyjazny personel i niedrogo :)Dziecko jest uśmiechnięte i chętnie zostaje w przedszkolu, a my mamy poczucie, że Karolek nie jest w przechowalni tylko w prawdziwie przyjaznym miejscu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *