5 thoughts on “Klub Malucha Mali Odkrywcy

 1. Miejsce godne polecenia. Syn uczęszczał od marca do września (zmiana na państwowy żłobek).Miła atmosfera i dużo zajęć dla dzieciaków. Duży plusem w porównaniu do państwowego żłobka, jest strona na FB (regularnie aktualizowana) gdzie zawsze można zobaczyć co dziecko robiło w ciągu dnia.

 2. Klub Mali Odkrywcy to miejsce jak najbardziej godne polecenia! Bardzo dobra i fachowa opieka, miła atmosfera, mnóstwo fantastycznych zajęć dla dzieciaczków.

 3. Wszystkim niezdecydowanym na oddanie dziecka do żłobka z czystym sumieniem polecam Klub Mali Odkrywcy. Moj synek chodzi od ponad miesiąca i jesteśmy bardzo zadowoleni. W żłobku panuje rodzinna atmosfera, jest organizowanych mnóstwo zajęć i wszyscy są przemili;-)
  Widać ogromny postęp w rozwoju synka. Samodzielnie je, coraz więcej mówi, tańczy, śpiewa, rozwija zdolności manualne.
  Oczywiście to wszystko zasługa niezwykłych cioć, które codziennie ciężko pracują nad rozwojem maluchów.
  Dziękujemy za Waszą cierpliwość i serce, które wkładacie w tę niełatwą pracę. ;)

 4. Do żłobka Mali Odkrywcy trafiliśmy niedawno, gdyż jest to nowy żłobek.
  Mieliśmy z tego powodu małe obawy oddając naszego Syna. Okazuje się, że zupełnie niepotrzebnie. Przekraczając próg żłobka odnosi się wrażenie, że wszystko tu stworzone jest rzeczywiście z myślą o dziecku, jego potrzebach i przyjemnościach.Synek uwielbia tam przebywać i bawić się z 3 letnim Maksiem – Synkiem jednej z Cioć.
  Ciocie są bardzo zaangażowane i zapewniają dzieciom wiele rozwijających zabaw. Polecam to miejsce wszystkim rodzicom. Warto zaufać temu miejscu.
  Grzegorz Bzdyra

 5. Po przeprowadzce do Warszawy szukałam najlepszego żłobka na Bemowie dla mojego 1.5 rocznego synka Borysa. Trafiłam na ulicę Drzeworytników do dwóch żłobków. Byłam z dzieckiem na dniach adaptacyjnych i powiem szczerze byłam bardzo niezadowolenia z tych miejsc, w końcu trafiłam do klubu malucha Mali odkrywcy na Drzeworytników 1.

  To nowo otwarty żłobek-piękny, odnowiony, bardzo czysty,ma wiele zabawek a Ciocię okazały się Wspaniałe.

  Żłobek Mali Odkrywcy to miejsce godne polecenia. Wiem, że mój Synek jest w nim bezpieczny, ma doskonałą i fachową opiekę, wspaniałe Ciocie, które nie tylko uczą go zachowań społecznych, pokazują świat, ale otaczają troskliwością i dają poczucie bezpieczeństwa. Idąc do pracy wiem, że Borysek jest w dobrych rękach. Po raz pierwszy a byłam już w kilku żłobkach synek nie płacze gdy go zostawiam, wyciąga przy mnie rączki do Cioć, a gdy go odbieram nie chce iść do domu, tak doskonale się tam bawi. A kiedy jesteśmy razem i widzę, że sam myje rączki, siada na nocniku czego uczy go Ciocia Edytka, ubiera. nawet spodenki.

  Dziękuję Ciociom za wspaniałą opiekę nad moim Synkiem, po raz pierwszy mogę spokojnie pracować.

  Agnieszka Strzemiecka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *