Akademia Malucha "Ele Mele Dutki"

Akademia Malucha EleMeleDutki

Akademia Malucha EleMeleDutki

Akademia Malucha EleMeleDutki

ul. Szczotkarska 37

01-382 Warszawa

tel.: 501 121 918

tel.: 882 273 656

bemowo@elemeledutki.pl

Rejestr Żłobków i Klubów Dziecięcych m. st Warszawy

Numer wpisu: 75/Z/2012 Wpis s dnia: 05.10.2012

Akademia Malucha EleMeleDutki

ul. Gąsiorowska 26

03-107 Warszawa

tel.: 501 121 918

tel.: 503 893 320

bialoleka@elemeledutki.pl

Akademia Malucha EleMeleDutki

ul. Szaserów 31

04-349 Warszawa

tel.: 501 121 918

tel.: 512 196 519

fax: 22 836 53 74

praga@elemeledutki.pl

http://elemeledutki.eu/

Akademia Malucha EleMeleDutki-facebook

EleMeleDutki-Youtube

.

.

25 thoughts on “Akademia Malucha EleMeleDutki

 1. Super placówka, naprawdę. Dzieciaki zostają pod bardzo dobrą opieką. Mogą się bezpiecznie bawić. Ja jestem pod wielkim wrażeniem!

 2. Świetne miejsce dla dzieciaków, miejsce do zabawy do tego fantastyczna opieka. Każdy rodzic, który się zastanawia powinien odwiedzić tę placówkę i zobaczyć samemu na własne oczy jak to wygląda. Dla mnie super!

 3. Czy opinie dotyczą wszystkich oddziałów czy konkretnego

 4. Moja córeczka uczęszcza do tego żłobka od pół roku i jestem bardzo zadowolona. Jest tam bardzo profesjonalna opieka i Majeczka dużo się tam uczy. Nie żałuję, że wybrałam właśnie te placówkę.

 5. Polecam te placówkę, jak najbardziej! Mój synek chodzi tam do żłobka i jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni! Opieka jest solidna i profesjonalna. Nie musimy się martwić o Mateuszka, gdy zostawiamy Go w Żłobku EleMeleDutki :)

 6. Życzyłabym sobie, żeby wszystkie żłobki były takie jak ten. Mam porównanie, bo już mam drugie dziecko. Do tego żłobka przekonała mnie koleżanka i bardzo się cieszę, że jej posłuchałam :)
  Bez zarzutu.

 7. Wystarczy wejść na stronę internetową żłobka, żeby się przekonać jak tam ładnie i sympatycznie. Moje dziecko jest zachwycone, chciałoby tam chodzić nawet w weekendy, bo ma się tam z kim bawić w ulubione zabawy :)

 8. Świetna placówka, przytulne wnętrze, sympatyczne pracownice. Wszyscy polecają, ja też. Nie znajdziecie lepszego żłobka w okolicy.

 9. Wspaniałe miejsce. Pomaga rozwinąć wyobraźnię i nauczyć dzieci kreatywnego spędzania czasu, a nie tylko siedzieć przed telewizorem. Pozdrawiam Panie i polecam :)

 10. Najlepszy żłobek w okolicy, o ile nie w całym mieście! :)
  Bardzo profesjonalnie prowadzony, dzieciaki zawsze zadowolone.
  Gorąco polecam wszystkim niezdecydowanym :)

 11. Byliśmy niedawno z żoną, podczas poszukiwania miejsca dla naszej córki. Jesteśmy oczarowani tym miejscem, nie dziwi mnie, że ma tyle pochlebnych opinii :)

 12. Bardzo przyjemne miejsce, Panie są bardzo miłe i potrafią zająć się dziećmi. Sprawiają, że to miejsce jest ciekawe, przez organizację różnych zabaw i innych aktywności.

 13. Jestem zachwycona! Moje dziecko zawsze wraca zadowolone z uśmiechem na buzi. Panie są niezmiernie sympatyczne i pomysłowe. Polecam z czystym sumieniem niezdecydowanym rodzicom :)

 14. Słyszałam od przyjaciółki, że jej synek nie chce stamtąd wracać :) Malec jest zachwycony zabawami i dodatkowymi zajęciami. W najbliższym czasie będę się zastanawiać nad wyborem żłobka, ten na pewno wezmę pod uwagę :)

 15. Moim zdaniem nie mają sobie równych, bardzo przyjemne miejsce do zabawy i odpoczynku, świetne zajęcia, dobra cena. Ja nie mam najmniejszych wątpliwości, że wybór EleMeleDutki to najlepsza opcja

 16. Fantastyczna opieka, bardzo dobre jedzenie (przynajmniej tak uważa mój Kubuś) i świetne zajęcia. Na pewno będę polecać :)

 17. Posłałem do tego żłboka 2 moich szkrabów i oboje bardzo chętnie chodzą do Akademii Ele Mele Dutki. Dla mnie to bardzo ważne by dziecko było zadowolone, także jestem na tak!

 18. Moja Julka bardzo zadowolona, nie ma mowy o marudzeniu, bardzo chętnie idzie do żłobka. Zawsze wraca najedzona i zadowolona. Bardzo polecam ten żłobek!

 19. Mój maluch już niestety opuścił Akademię Elemeledutki, ale oboje bardzo miło wspominamy ten czas. Bardzo dobra opieka, przemiła atmosfera, ciekawe zajęcia dla dzieci. Z czystym sumieniem polecam to miejsce

 20. Żłobek poleciła mi przyjaciółka. Na początku obawiałam się oddać mojego Jacusia, jest bardzo do mnie przywiązany. Okazało się jednak, że moje obawy były niesłuszne – synek bardzo szybko polubił to miejsce, a ja nie mam problemów by rano zostawić go z ciociami :) Super miejsce!

 21. Moje dziecko nie mogłoby być w lepszych rękach. Panie wspaniałe, godne zaufania, żłobek bardzo czysty, dużo ciekawych zajęć.

 22. Nie spodziewałem się, że moje dziecko może z taką radością iść do żłobka. Jestem przekonany, że to zasługa wspaniałych opiekunek i bardzo dobrej opieki :)

 23. Bardzo fajny żłobek z świetną opieką i przemiłą atmosferą. Dużo interesujących zabaw dla dzieci, jestem bardzo zadowolona z wyboru.

 24. Zdecydowanie polecam ten żłobek! Wspaniałe ciocie, zajęcia dodatkowe jak rytmika, plastyka, angielski. Piętrowy domek cały do dyspozycji maluchów. Własny ogródek z uwaga… PLAŻĄ! No rewelacja!

 25. Super placówka. Domowa atmosfera, ciepłe ciocie, własny ogródek a to wszystko w piętrowym domku.

  Zauważyłam, ze nr telefonu się nie zgadza ale to wystarczy zajrzeć na stronę www :)

  Marta K.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *