Klub Malucha Delfin

Centrum Rozwoju Rodziny „Delfin”

Klub Malucha Delfin
Centrum Rozwoju Rodziny „Delfin”
ul. Sueska 6
02-761 Warszawa
tel.: 22 848 62 09
tel.: 662 088 840
crr-delfin@crr-delfin.pl
http://crr-delfin.pl/ – nieaktywna

Delfinek Klub Malucha i Mini Żłobek – facebook – nieaktywna
 
Zapewniamy opiekę i dobrą zabawę wspierającą harmonijny rozwój dzieci w wieku od 5 miesięcy do 3 lat w trzech kilkuosobowych grupach wiekowych, do 10 godzin dziennie, w rodzinnej atmosferze pod opieką pięciu profesjonalnych Cioć-Opiekunek.

9 thoughts on “Centrum Rozwoju Rodziny „Delfin”

 1. Nic dodać, nic ująć-opinie Zuzy i Karoliny są obiektywne.Przepracowałam tam 4 lata-od pierwszego dnia:3 lata z pierwszymi właścicielkami i 1 rok z kolejnymi najemcami.Ci ostatni minęli się z powołaniem-jako właściciele i pracodawcy.Trzeba bardzo się starać,żeby tak zniszczyć miejsce magiczne i przyjazne dzieciom oraz rodzicom.Ja znalazłam nowe miejsce „magiczne” dla siebie i tylko współczuję kolejnemu właścicielowi, że dostał taki spadek…

 2. byc moze kiedyś było to miejsce przyjazne dziecku. z rodzinna atmosferą, wyjątkowym ciepłem i zainteresowaniem ze strony właścicielek, które w powstanie klubiku włożyły całe swoje serca. niestety zmiana właścicieli placówki jaka dokonała się pod koniec 2010 roku nie wyszła miejscu i pracującym w nim opiekunkom na dobre. nowi najemcy, młode bezdzietne małżeństwo liczyło na szybki zarobek. nieuczciwe praktyki menadżerskie, zła organizacja pracy personelu a co za tym idzie narażanie dzieci na niebezpieczeństwo doprowadziły delfinka do ruiny. obecnie nie pracuje w nim żadna z zatrudnionych przez pierwszych właścicieli opiekunka. odeszły wszystkie nie mogąc pogodzić się z zamienianiem miejsca powstałego z pasji i miłości do dzieci w maszynke do robienia pieniędzy. szkoda patrzeć jak to miejsce upada. jest kwestią czasu gdy działalnością CRR Delfin zainteresuje się ZUS, US oraz sanepid.

 3. Moja koleżanka pracowała tam jakiś czas.
  Nie dostawała pieniędzy na czas, okazało sie że nie odpprowadzano za nią składek. Ze względów oszczędnościowych właściciele w piwnicy trzymali śmierdzące śmieci aby wywozić je raz na tydzień. Masakra… Tym CZYMŚ bo nie nazwę tego inaczej powinien zająć się jakiś Urząd.

 4. Moja córka i ja jesteśmy bardzo zadowolone ze żłobka. Nigdy nie było mowy o żadnym wytrząsaniu, a wprost przeciwnie. Jestem zachwycona podejściem cioć i właścicieli – każde dziecko jest traktowane indywidulanie, a sposoby uspakajania czy usypiania dzieci są uzgadniane z rodzicami.
  Naprawdę polecam to miejsce rodzicom, którym zależy przede wszystkim na ciepłej rodzinnej atmosferze

 5. Witam wszystkich poszukujących. Chciałabym podzielić się z Państwem opinią na temat Klubu Delfinek. Moje dziecko uczęszczało do Delfinka na Sadybie. Zarówno ja jak i moje dziecko byliśmy bardzo zadowolenia. Moja córka bardzo się rozwinęła, pokochała ciocie do tego stopnia, że będąc w przedszkolu chętnie odwiedza Delfinek. Byliśmy z mężem na otwarciu Delfinka na Saskiej Kępie i jesteśmy pod wielkim wrażeniem! żałujemy, że nie mieszkamy w pobliżu. Jedno jest pewne drugie dziecko również będzie chodzić właśnie do Delfinka. Szczególnie pozdrawiamy Ciocię Anię! Pozdrawiam Ania

  1. Uważam, że ten żłobek nie jest dobry dla dzieci. Opiekunki popełniają mnóstwo błędów, zwłaszcza w opiece na najmłodszymi dziećmi. Np. standardem jest uspakajanie dzieci poprzez wytrząsanie ich w bujakach. Dziecko rzeczywiście szybko się uspokaja na zasadzie przerywania połączeń nerwowych, ale jednocześnie może dojść do trwałego uszkodzenia układu nerwowego. Także jeśli komuś te metody odpowiadają, to jego sprawa i oddaje tam dziecko na własną odpowiedzialność.

   1. Witamy,

    zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia Delfinka i przekonania się jak w rzeczywistości wygląda u nas opieka nad dziećmi. Gwarantujemy, że nie jest stosowana metoda „wytrząsania w bujakach”.
    Wszystkie kwestie dotyczące dzieci i ich indywidualnych potrzeb omawiamy z rodzicami. Dodatkowo ciocia odpowiedzialna za grupę maluchów oprócz wykształcenia pedagogicznego, jest również fizjoterapeutą.
    Zachęcamy do kontaktu
    i
    Pozdrawiamy,
    Delfinek

    1. My też słyszeliśmy o tym, ze w tym klubie stosowane są praktyki szkodliwe dla dzieci. Dlaczego na stronie internetowej klubu nie ma nazwisk i charakterystyk opiekunek, żeby rodzice mogli jakoś zweryfikować ich kwalifikacje? Inne kluby nie wstydza się swojego personelu.

     1. Witamy,

      zawsze serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia Delfinka i przekonania się jak w rzeczywistości wygląda u nas opieka nad dziećmi. Rodzice poza dostrzegalną u naszych dzieci chęcią przebywania w Delfinku (a często zostania jeszcze trochę dłużej :)), mogą zawsze potwierdzić jakość opieki na podstawie nagrań z monitoringu. Z pewnością również nie wstydzimy się naszych Cioć opiekujących się dziećmi. Jesteśmy przekonani o ich profesjonalizmie, zaangażowaniu i wielkim sercu jakie wkładają w opiekę nad swoimi podopiecznymi. Posiadane przez nie wykształcenie kierunkowe nie jest i nigdy nie było tajemnicą, jeśli istnieje taka potrzeba, możemy udostępnić zainteresowanym rodzicom dokumenty potwierdzające kwalifikacje. Na stronie internetowej można napisać wiele, tylko czy to naprawdę będzie o czymś świadczyło? Jako pracodawca nie jesteśmy również zainteresowani reklamą naszych pracowników (o których wartości jesteśmy głęboko przekonani)innym potencjalnym pracodawcom… W sposób zamierzony na stronie Delfinka nie ma również zdjęć dzieci oraz pomieszczeń.

      Zachęcamy do kontaktu
      i
      Pozdrawiamy,
      Delfinek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *