Żłobek Prywatny Klub Malucha MIŚ USZATEK

Niepubliczny Żłobek Miś Uszatek

Żłobek Prywatny Klub Malucha MIŚ USZATEK
Niepubliczny Żłobek „Miś Uszatek”

ul Niekłańska 21/1
03-924 Warszawa
tel.: 22 612 79 62
tel.: 692 859 048
http://żłobek-warszawa.pl/
 
 
 
Rejestr Żłobków i Klubów Dziecięcych m. st Warszawy
Numer wpisu: 101/Z/2013 Wpis s dnia: 12.07.2013
 
ul. Krypska 18
04-065 Warszawa
tel.: 22 61346 99
tel.: 692 859 048
 
Rejestr Żłobków i Klubów Dziecięcych m. st Warszawy
Numer wpisu: 176/Z/2014 Wpis s dnia: 02.06.2014
 
 
ul. Awionetki RWD 3
03-982 Warszawa
tel:. 692 859 048
tel. 531 700 767
 
Rejestr Żłobków i Klubów Dziecięcych m. st Warszawy
Numer wpisu: 247/Z/2015 Wpis s dnia: 04.08.2015
 
 
misuszatek@buka.edu.pl
http://żłobek-warszawa.pl/
Miś Uszatek – facebook

5 thoughts on “Niepubliczny Żłobek Miś Uszatek

 1. Klubik Miś Uszatek był trzecim miejscem jakie odwiedziliśmy z mężem i rozmawiając z Panią Anią-dyrektor klubiku od razu wiedzieliśmy ze to jest TO. Bardzo dziękujemy za troskliwą opiekę nad naszym Krzysiem ze szczególnymi podziekowaniami dla Cioci Martyny i Cioci Olgi, które zawsze usmiechnięte opowiadały, czego sie Krzyś nauczył i co zmalował.
  Kazdego dnia dostawaliśmy tez szczegółowe informacje na karteczce o przebiegu dnia, co było dla nas bardzo istotne. Krzys leciał rano jak na skrzydłach i po przekroczeniu progu klubiku ledwo zauwazał ze jeszcze jesteśmy i domagamy sie moze jakiegos papa albo calusa na do widzenia. Widac było ze bardzo lubi chodzic do Uszatka i to było dla nas najważniejsze.
  Przy okazji zaobserwowaliśmy znaczny skok rozwojowy, co zapewne zasługa dobrze przygotowanej kadry, która dbała o rozwijanie zaintetresowań maluchów poprzez organizowanie konkursów, gier i zabaw. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy Uszatkowi za wspolnie spędzony czas i gorąco polecamy to miejsce jeszcze nie zdecydowanym rodzicom:)

 2. Zupełnie nie zgadzam się z opinią Pani mamy pedagog. Znam kadrę uszatka bardzo dobrze. Od lat powierzam im moich dwóch synów. I właśnie do placówki przy RWD aktualnie chodzi moja młodsza pociecha. A jak cudowne są tam ciocie to pokazuje fakt, że młody upie nóżkami ze szczęścia pod drzwiami żłobka. Kierownictwo placówek Miś Uszatek to najbardziej profesjonalna załoga jaką znam. Dba o komfort i bezpieczeństwo maluchów na każdym kroku. Grupy nigdy nie są przeludnione, a placówki posiadają w pełni atestowany sprzęt. Co do braku empatii w placówce RWD.. Mój syn jest zachwycony opiekunkami, często widzę, że ciocie są serdeczne i ciepłe wobec dzieci. Są noszone, tulone i przede wszystkim uśmiechnięte. To że jest to najlepsza placówka pod słońcem pokazuje fakt, synek zawsze jest uśmiechnięty gdy ją opuszcza, jest wesoły, szczęśliwy i szczerem uczuciem obdarza swoje opiekunki. Gdyby ciocie były tak „bardzo nieczułe” jak pisze przedmówca nie miałoby to miejsca. Ja polecam tę placówkę i jestem szczęśliwa, że moje dzieci do niej uczęszczają. Pozdrawiam,

 3. Uwaga rodzice na kadrę w prywatnym żłobku „Miś uszatek” przy Awionetki RWD na Gocławiu !!

  Postaram się w skrócie zobrazować moje zażenowanie sytuacją, jaką obserwuję od jakiegoś czasu na osiedlowym placu zabaw. Otóż trzy bardzo młode opiekunki przychodzą na plac zabaw z podopiecznymi ze Żłobka Miś Uszatek.
  Bywam tam z moimi dziećmi, ale także mieszkam z widokiem na plac, zatem jestem świadkiem zdarzeń. Dodam jeszcze, że również pracuję z dziećmi i jestem nauczycielem wychowania przedszkolnego. Matka i nauczyciel, doświadczona w tych sprawach, także proszę poważnie odnieść się do moich poniższych uwag.
  Po pierwsze dzieci pozbawione są jakiegokolwiek zainteresowania, uwagi, ciepła ze strony „opiekunek”. Nie ma relacji, zachęcania do zabawy, reagowania na konflikty, żale i smutki maluchów. Totalna obojętność. Emocjonalny chłód. Nie jest dla mnie do przyjęcia fakt, że te młode dziewczyny kompletnie nie zdają sobie sprawy z zapewnienia bezpieczeństwa dzieciom. Odwrócone plecami, zajęte telefonami, pogawędkami na tematy sercowe oraz konsumujące lody, nie zauważają upadków dzieci ze sprzętów na placu zabaw (karuzela, koniki itd.). Rozpaczające rozżalone dziecko przewraca się przy ławce z piaskownicą, ale żadna z „pań” nie wstaje podać mu ręki, bo „mają dosyć jego płaczu”. O wytarciu chustką noska można pomarzyć.
  Kompletnie tego nie rozumiem. Jak w tak młodym wieku można się wypalić? Ale to nie jest chyba przyczyną. Uważam, że firma która zatrudnia takie osoby do opieki nad Waszymi dziećmi powinna ponieść konsekwencje. Opiekunki ze żłobka Miś Uszatek na Awionetki RWD są osobami kompletnie niedojrzałymi, nieodpowiedzialnymi, nie zdającymi sobie sprawy z powagi sytuacji. Chłód emocjonalny i brak zaangażowania. Aż strach pomyśleć, co dzieje się przy zamkniętych drzwiach żłobka, jak w miejscu publicznym bez skrępowania opiekunki zajmują się tylko sobą, a dzieci są zaniedbane i zostawione same sobie. Najgorsze, że nie czuwają nad bezpieczeństwem maluchów, a spożywanie słodyczy w obecności dzieci jest co najmniej poniżej krytyki.
  Firma zatrudniająca takie osoby powinna ponieść konsekwencje! Proszę o wyjaśnienie tej sytuacji !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *