Żłobek Małe Chmurki

Żłobek Małe Chmurki

Żłobek Małe Chmurki

 

 

 

 

Żłobek Małe Chmurki

ul. Kaczmarskiego 37/U5
02-380 Warszawa

tel.: 22 299 19 11
tel.: 502 359 810

zlobek@malechmurki.pl

http://www.malechmurki.pl

Żłobek Małe Chmurki – facebook

Żłobek wpisany do rejestru M.St. Warszawy pod numerem 387/Z/2018

Wyśrodkuj mapę
Ruch
Jazda rowerem
Tranzyt

One thought on “Żłobek Małe Chmurki

 1. Na Mokotowie powstał nowy żłobek oferujący miejsca dla 25 dzieci. Żłobek Małe Chmurki mieści się przy ulicy Kaczmarskiego 37 i jest obiektem świetnie przystosowanym do potrzeb najmłodszych i ich rodziców.
  Ideą żłobka Małe Chmurki jest zagwarantowanie dzieciom doskonałych warunków do nauki, poznawania świata i rozwoju kreatywności. To szczególny żłobek oferujący wiele udogodnień, których nie są w stanie zagwarantować inne placówki.
  Żłobek ma wyśmienitą lokalizację – znajduje się niedaleko ul. Domaniewskiej oraz Galerii Mokotów. W żłobku serwuje się dzieciom zdrowe posiłki układane przez dietetyka i przygotowane ze składników pochodzących z naturalnych, ekologicznych upraw, co jest rzadkością wśród warszawskich żłobków. Dodatkowo możliwe jest przygotowanie dla dziecka specjalnej diety uwzględniającej np. jego alergie.
  Ogromnym atutem żłobka są ekologiczne zabawki. Zabawki są wykonana z drewna i innych naturalnych materiałów oraz są bezpieczne dla dzieci. Maluchy mogą spędzać czas w pięknych wnętrzach zaprojektowanych przez architekta i w małych grupach, co gwarantuje, że każde dziecko otrzymuje wystarczająco dużo uwagi i troski.
  Żłobek Małe Chmurki współpracuje na stałe z logopedą, dietetykiem i psychologiem dziecięcym, dzięki czemu może objąć dzieci kompleksową opieką uwzględniającą ich potrzeby oraz stopień rozwoju.
  Wszystkie zajęcia dodatkowe prowadzone w żłobku, takie jak: język angielski, zajęcia z psem terapeutą (dogoterapia), zajęcia umuzykalniające (tzw. „Gordonki”) oraz sensoplastyka, zawarte są w cenie czesnego.
  Więcej informacji na temat żłobka Małe Chmurki można znaleźć na stronie http://www.malechmurki.pl. Jeżeli szukasz idealnego żłobka dla swojego dziecka i chcesz, żeby było pod dobrą opieką, skontaktuj się z personelem żłobka – rekrutacja trwa.

Dodaj komentarz