NIEPUBLICZNY ŻŁOBEK BAMBINO

NIEPUBLICZNY ŻŁOBEK BAMBINO

NIEPUBLICZNY ŻŁOBEK BAMBINO
NIEPUBLICZNY ŻŁOBEK
BAMBINO-STARY ŻOLIBORZ
01-504 Warszawa
ul. Ł. Gołębiowskiego 4 lok. 2
tel.: 797 194 003
klub@klubbambino.pl
http://www.klubbambino.pl/
Klub Malucha Bambino – facebook
 
Rejestr Żłobków i Klubów Dziecięcych m. st Warszawy
Numer wpisu: 162/Z/2013 Wpis s dnia: 22.04.2014
 

Mamo,Tato
Jeżeli w okresie wakacyjnym żłobek lub przedszkole , do którego uczęszcza Wasz Maluch jest nieczynne. Jeżeli sądzisz,że w okresie wakacji Wasz maluch będzie się nudził. Jeśli chcielibyście aby Wasza pociecha miło spędziła czas w gronie swoich rówieśników to serdecznie zapraszam. W Klubie Malucha ”Bambino” (Warszawa, Stary Żoliborz, ul. Gołębiowskiego 4 lokal nr. 2) tworzymy nową grupę żłobkową

DZIECI OD 10 M-CA DO 1,5 ROCZKU
oraz drugą
DZIECI OD 1,5 ROCZKU DO 3 LAT.
 
Małe grupy dzieci. Zapisy trwają. Serdecznie zapraszamy.
Więcej informacji na naszej stronie internetowej oraz pod nr.tel 797-194-003.

2 thoughts on “NIEPUBLICZNY ŻŁOBEK BAMBINO

  1. Zapraszamy na dzień otwarty w Klubie Maluszka ”Bambino”, który odbędzie się dnia 12 MAJA br.(sobota). Nasz Klubik mieści się w Warszawie na Żoliborzu przy ulicy Gołębiowskiego 4 lokal nr. 2.

    Czekamy na Państwa i Wasze pociechy.

    Więcej informacji pod nr. tel. 797-194-003

  2. Mój synek od września 2011 roku uczęszcza do Klubu Bambino. To wspaniałe miejsce w którym panuje ciepła, domowa atmosfera. Oluś natychmiast się tam odnalazł, codziennie chętnie rano wstaje żeby pójść do Klubiku. Panie są przesympatyczne, ciepłe i bardzo zaangażowane w opiekę nad maluchami, widać i czuć, że naprawdę kochają dzieci. Olbrzymim plusem jest kameralna grupa i indywidualne podejście do dziecka. Mój Oluś w Klubiku nauczył się samodzielnie jeść, korzystać z toalety, raz w tygodniu dostaję teczkę pełną jego prac (malowanki, wyklejanki itp.). Dzieci codziennie chodzą na spacery, Panie organizują im teatrzyki, czytają bajki, można skorzystać z pomocy logopedy. Cieszę się kiedy widzę, że każdego dnia moje dziecko jest szczęśliwe!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *