Żłobek Bajeczna Kraina

Żłobek Bajeczna Kraina

 Żłobek Bajeczna Kraina
Żłobek Niepubliczny Bajeczna Kraina
ul. Modlińska 129/ 1
03-186 Warszawa
tel.: 793 020 159
info@bajecznakraina.waw.pl 
http://www.bajecznakraina.waw.pl/
Bajeczna Kraina-facebook
Super Żłobek 2013
Rejestr Żłobków i Klubów Dziecięcych m. st Warszawy
Numer wpisu: 72/Z/2012 Wpis s dnia: 12.09.2012
 
Żłobek Bajeczna Kraina – zwycięzca konkursu „Super żłobek 2013”
w kategorii żłobki niepubliczne M.St.Warszawy.Żłobek Bajeczna Kraina jest otwarty przez cały rok
od 7.00 do 18.00Przyjmujemy dzieci od roku do 4 lat
(młodsze po indywidualnej konsultacji).W cenie abonamentu sobotnia opieka, teatrzyki, prezenty okolicznościowe, opieka specjalistów (psychologa i logopedy) oraz wszystkie zajęcia, m.in. 2 x tyg. angielski, rytmika i zajęcia dogoterapiiMała grupa, co pozwala na indywidualne podejście do każdego dziecka.Bardzo dobra lokalizacja – znajdujemy się na ul. Modlińskiej niedaleko mostu Północnego.Nasz żłobek i plac zabaw mieszczą się na nowym, strzeżonym i kameralnym osiedlu.Kadra z wykształceniem i doświadczeniem,
ale co najważniejsze wrażliwa i otwarta
na potrzeby Waszej pociechy.Zapraszamy :-)
 

3 thoughts on “Żłobek Bajeczna Kraina

 1. Nie polecam tego żłobka, ul.Oczary. Przed zapisaniem dziecka do tej placówki natrafiłam na jedną negatywna opinie mamy dziecka, które tam chodziło. Niestety wszytsko się potwierdziło. Pan jest dużo, często się zmieniają. Podobno mają być 3 na zmianie a tak naprawdę sa dwie. Osoby młode, które nie bardzo potrafią poradzić sobie z płaczącym i teskniacym za mama. Dzieci do żłobka są przeprowadzane chore dzięki czemu moje ciągle lądowało u lekarza (9wizyt u lekarza w jednym miesiacu) Pani właścicielka średnio miła, zajęta tylko robieniem zdjęć które potem są na Facebooku, wg mnie zero podejscia do dzieci. Panie nie potrafiły udzielić informacji co dziecko robiło w ciągu dnia, ile zjadlo itd. Dziecko odbierane było bardzo brudne pomimo,że ubranka na zmianę były w szafeczce, zasmarkane i zmęczone od płaczu. Kiedyś nawet podczas odbierania Panie nie zauważyły że ma kupę w majtkach a chodziło już bez pieluchy. Podobno Panie nie zauważyły… A jak weszłam stało samo i płakało… Nikt się nim nie zainteresował. Dodam jeszcze,że moje dziecko uwielbia jeść… Tam nie jadło nic… Bo podobno nie chciało. Jedyna ciocia która zasługuje na pochwalę to Pani Milena. Może dzięki temu,że ma własne dziecko potrafiła okazać trochę czułości podopiecznym. Dodam jeszcze że Panie chodziły z dziećmi na spacery w okolice żłobka bo żłobek nie mial swojego placu zabaw (z tego co wiem teraz już jest) wracając do placówki zapomniały o jednym chłopcu…. Które czekało na nie później pod drzwiami… Nie trwało to długo ale na tyle że przechodzaca obok Pani je zauważyła i zadzwoniła po policję. Generalnie bałagan, fajne są dzieci które nie płaczą i nie sprawiają problemów, mało wykwalifikowana kadra, Pani wlqscielka obojętna na rodziców. Nie polecam. Posłalam moje dziecko do przedszkola Progresja na ul.Pasleckiej. Chodzi tam dopoero 4 dzień i żadnego płaczu nie ma, dziecko je, jest czyste i zadowolone.

 2. Zapraszamy do Bajecznej Krainy Maluszki z Tarchomina i okolic.
  Tworzymy, od kilku już lat, kameralne i bezpieczne miejsce dla dzieci w wieku od roku do 4 lat (młodsze dzieci przyjmowane są po wcześniejszej konsultacji).
  Wykwalifikowana, pełna pomysłów kadra i czas wypełniony ciekawymi, wspierającymi rozwój zajęciami to elementy, które przekonały do nas Rodziców. Dzięki nim, zostaliśmy w 2013 roku Super Żłobkiem M.St.Warszawy.
  Znajdujemy się przy ulicy Modlińskiej, blisko mostu Północnego.

  Do zobaczenia :-)
  http://www.bajecznakraina.waw.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *