Szanowni Państwo

Zwracam się z apelem i wielką prośbą do wszystkich odwiedzających o dodawanie przy wpisach opinii i komentarzy. Zachęcam do dzielenia się doświadczeniami i bardzo proszę o dodawanie opinii, rekomendacji bądź komentarzy. Ważna jest każda recenzja, gorąco zachęcam do wyrażania swojego zdania, opisywania wrażeń i doświadczeń.

Katalog Żłobków Warszawskich e-zlobek24.waw.pl to serwis który zgromadził już ponad 350 wpisów o żłobkach i klubach malucha z Warszawy i okolicy. Powodem jego powstania była chęć niesienia pomocy rodzicom przy wyborze miejsca opieki dla małego dziecka. Marzeniem stworzenie portalu, który stanie się dla wszystkich poszukujących rodziców punktem wyjścia i miejscem od którego rozpoczną swoje poszukiwania. Wiedząc z doświadczenia jak trudna to decyzja i jak dużym obarczona jest ryzykiem zabiegamy u odwiedzających o wzbogacania zawartości portalu głównie poprzez dodawanie opinii i komentarzy, które mogą stać się źródłem obiektywnej wiedzy o zaletach i wadach konkretnej placówki. Informacje zgromadzone w jednym miejscu pozwolą z czasem stworzyć kompletny obraz bardzo specyficznego rynku, jakim jest rynek usług opiekuńczych dla małych dzieci. Dzięki wymianie opinii rodzice uzyskają wgląd w oceny placówek jeszcze przed dokonaniem ostatecznego wyboru. W miarę możliwości, zawartość portalu uzupełniana będzie o wiadomości, informacje i porady pomagające zapewnić bezpieczeństwo naszym maluchom.

Jeszcze raz bardzo serdecznie zapraszam do recenzowania placówek, a wszystkim rodzicom szukającym odpowiedniego dla ich potrzeb i wymagań żłobka lub klubu malucha życzę jedynie trafnych wyborów.

Krzysztof Szlendak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *