Opinia o warszawskich żłobkach – 2016 r.

Opinia o Warszawskich Żłobkach 2016

 

Miasto stołeczne Warszawa przeprowadza rokrocznie badanie dotyczące oceny jakości usług świadczonych w warszawskich żłobkach prowadzonych przez Miasto st. oraz w żłobkach niepublicznych, którym Miasto zleciło organizację opieki nad dziećmi do lat 3. Po raz trzeci przy tej okazji oceniono również jakość usług świadczonych przez dziennych opiekunów.

Badanie prowadzono od  lutego do marca 2016 r. Respondenci korzystający ze żłobków są zadowoleni z jakości usług w nich świadczonych (placówki publiczne 97% badanych, niepubliczne dofinansowane przez miasto 95% badanych i dzienni opiekunowie 95% badanych).

Raport do pobrania: Opinia o warszawskich żłobkach – 2016 r.

2 thoughts on “Opinia o Warszawskich Żłobkach 2016

  1. Moja Pola uczęszcza do Pluszowej Akademii. Jesteśmy z mężem zachwyceni. Ciocie są bardzo zaangażowane, ciepłe, pełne cierpliwości i organizują Maluchom mnóstwo kreatywnych zabaw. Dzieci mają nawet zajęcia z angielskiego.

  2. Moje dziecko jest w żłobku Akadero. Czuje się tam dobrze, nigdy mi jakoś nie dało odczuć że nie chce tam chodzić bo coś się dzieje. Wiem że jest bezpieczne, dobrze się miewa. Fajnie się bawi i rozwija. Zajęcia mają organizowane kreatywnie więc naprawdę ani się nie nudzi, nie jest pozostawione same sobie. Podoba mi się takie podejście. Widać było że opiekunki w tym żłobku kochają dzieci, widać to po ich podstawie, podejściu do maluszków. W mojej opinii to bardzo dobry i godny polecenia żłobek. http://www.akadero.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *