11 thoughts on “Klub malucha Tygryskowa Kraina

 1. Hmmm z tego co widzę chcą sprzedać klubik. Pracowałam tam i to co sie tam dzieje to masakra banda prostakow i oszustów!!! Najbardziej żal dzieciaczkow

 2. Przeciez pani niema dzieci ? A dokładnie wie pani jak to wyglada chciała pani nawet to kupić ? Dziwne jest pani zapytanie a zarazem śmieszne :-)

 3. Proszę uważać na tą placówkę , policja, nie opłacają rachunków i zostało może im 2 dzieci . właściciele nie poważni. Placówka nie została odebrana przez sanepid. Proszę zadzwonić do Rembertowa do sanepidu i sprawdzić. Oszuści którzy nie powinni tam gotować. Opiekunki miłe ale same nie poprowadzą takiej placówki. Właścicielka pani. Paulina jest nieodpowiedzialna i nieuprzejma . Proszę nie posyłac tam swoich skarbów.

  1. Witam Chciałabym dowiedziec sie czegos wiencej o tej placowce czy moze mi ktos przybliżyc temat.Prosze na meila aga7918@tlen.pl
   Bardzo wazne mam 2 dzieciaczkow ktore bym chcciała posłac pozdrawiam Agata

 4. Hmm, które ciocie są sympatyczne?
  Te, które opiekowały się dziećmi w styczniu 2012 czy te co w lutym? A może te z marca, a jeśli tak to z której połowy? Większej rotacji osób opiekujących się dziećmi to nie ma nigdzie. Czysto to może było na początku ich działalności. Chyba, że teraz coś się zmieniło? Jednak wątpię. Nie u tych ludzi. Czystość naczyń z których dzieci jadły i piły pozostawiała wiele do życzenia. Tak jak poprzednia mama napisała: „najwiekszemu wrogowi nie zyczylabym zeby zajeli sie ich dzieckiem” – ŚWIĘTE SŁOWA!!

  Przed oddaniem tam dziecka zastanowiłabym się kilka razy, czy dla mnie ważne jest, żeby oddać dziecko na przetrzymanie, czy pod fachową opiekę.

 5. Wlasciciele bez kultury osobistej to bardzo delikatnie powiedziane. Nikomu nie zycze poznania tych panstwa a juz w zyciu pozostawienia im swojego dziecka. To kretacze, oszusci i zlodzieje nastawieni tylko na zysk. Po nieprzyjemnosci spotkania tych ludzi pozostaje niesmak i najwiekszemu wrogowi nie zyczylabym zeby zajeli sie ich dzieckiem.

 6. To chyba jakaś pomyłka moje dziecko chodzi do tego żłobka już ponad rok i jest tam bardzo miła atmosfera ciocie są sympatyczne prowadzą z dziećmi zajęcia i jest tam bardzo dużo przestrzeni , kolorowo , i na pewno czysto .

 7. Bród!! to prawda! Analfabeci też prawda. Co za ludzie, tylko kasę by chcieli! Dziewczyny pracujące bez umów! Ciekawe czy to jeszcze działa! Powinni to zamknąć. Kontroli Sanepidu, to by na pewno nie przeszli!!! Moje dziecko już na szczęście tam nie uczęszcza!

 8. Tragedia!! Brak podejścia do dzieci, bród i właściciele analfabeci! Rodzice dla dobra swoich dzieci zabierajcie je od tych ludzi!!

 9. nie polecam -kpmpletny brak podejscia do dzieci !!!a pani prowadząca jest osobą która nie posiada jakiejkolwiek kultury osobistej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *