7 thoughts on “Centrum Rozwoju Dziecka “Małe Śmieszki”

  1. To nie jest dobry żłobek. Znam kilku rodziców, którzy tak jak ja byli dociekliwi i chcieli samodzielnie się upewnić, czy rzekomo dobra renoma jest zasłużona. Lista zaniedbań jest długa, słaba opieka, higiena na skandalicznym poziomie, dzieci rzadko przewijane, bałagan, w pomieszczeniach albo zbyt zimno albo zbyt duszno (może ma to spowodować choroby i absencję). Niestety nie ma co ufać właścicielce świecącej amerykańskim uśmiechem, bo jej jedynym celem jest zysk a nie dobro i bezpieczeństwo maluchów. Zacytuję studentkę pedagogiki, która miała okazję być przez krótki czas w tej placówce: “po tym co tam widziałam w życiu własnego dziecka do żłobka nie wyślę”.

  2. Świetny Żłobek. Nasza córeczka wspaniale się rozwija dzięki pracującym tam Ciociom. Dziewczyny są świetnie przygotowane, cierpliwe. Widać jest to,że kochają dzieci i pracę z nimi. Atmosfera w żłobku jest fantastyczna, każdy dzień dla dzieci jest pełen atrakcji i niespodzianek.Będąc w pracy jestem spokojna o bezpieczeństwo mojego dziecka. Polecam wszystkim, którzy są w rozterce gdzie posłać swoją pociechę.

  3. swietna sprawa, dzieciak mój jest cały happy jak ma tam iść, polubił to miejsce bardzo i się ciesze z tego powodu bo nie ma dodatkowych kłopotów :) Polecam

Dodaj komentarz